Polska Equestria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum o MLP FiM
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Podaruj kucykowi książkę.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Mons Caligo
Avatar Twilight Sparkle
Mons Caligo


Liczba postów : 92
Join date : 17/09/2013
Age : 35
Skąd : Poznań/Östersund

Podaruj kucykowi książkę. Empty
PisanieTemat: Podaruj kucykowi książkę.   Podaruj kucykowi książkę. EmptySro Wrz 18, 2013 3:13 pm

Witajcie kochani!
Ostatnio robiłam jesienne porządki w bibliotece i znalazłam bardzo dużo ciekawych książek. Chciałabym się nimi podzielić wśród wszystkich kucyków w Equestrii, bo dzielenie się jest fajne!
Spike! Spike!
*jednorożec zawołał swojego niezawodnego asystenta, który krzątał się wśród półek* Tak?! *odpowiedział jej natychmiast smok*
Znieś ten wielgachny karton z książkami. Tylko uważaj, bo jest dosyć... *z góry z hukiem spadł karton a zaraz za nim Spike* ... ciężkie. *Twilight podeszła do kartonu i siłą lewitacji wyjęła pierwszy wolumin* Co my tu mamy? O... Podaruj kucykowi książkę. 83-89004-86-0! Komu mam wydać tę książkę? Pomóżcie mi wybrać!
Powrót do góry Go down
Unbridle
Avatar Twilight Sparkle i Avatar Celestii
Avatar Twilight Sparkle i Avatar Celestii
Unbridle


Liczba postów : 109
Join date : 07/09/2013

Podaruj kucykowi książkę. Empty
PisanieTemat: Re: Podaruj kucykowi książkę.   Podaruj kucykowi książkę. EmptySro Wrz 18, 2013 3:38 pm

Discord! :v
Powrót do góry Go down
Orrion

Orrion


Liczba postów : 27
Join date : 18/09/2013

Podaruj kucykowi książkę. Empty
PisanieTemat: Re: Podaruj kucykowi książkę.   Podaruj kucykowi książkę. EmptySro Wrz 18, 2013 4:06 pm

Unki mają ZAWSZE racje. Discord.
Powrót do góry Go down
Drasunia
Regent Twilight Sparkle i Rainbow Dash
Drasunia


Liczba postów : 114
Join date : 10/09/2013

Podaruj kucykowi książkę. Empty
PisanieTemat: Re: Podaruj kucykowi książkę.   Podaruj kucykowi książkę. EmptySro Wrz 18, 2013 4:32 pm

To ja będę inna... SOMBRA!
Powrót do góry Go down
Swahili
Avatar Rainbow Dash
Swahili


Liczba postów : 66
Join date : 07/09/2013
Age : 23

Podaruj kucykowi książkę. Empty
PisanieTemat: Re: Podaruj kucykowi książkę.   Podaruj kucykowi książkę. EmptySro Wrz 18, 2013 6:15 pm

Niech będzie Discord. Od razu mi się z nim skojarzyło.
Powrót do góry Go down
Mons Caligo
Avatar Twilight Sparkle
Mons Caligo


Liczba postów : 92
Join date : 17/09/2013
Age : 35
Skąd : Poznań/Östersund

Podaruj kucykowi książkę. Empty
PisanieTemat: Re: Podaruj kucykowi książkę.   Podaruj kucykowi książkę. EmptyCzw Wrz 19, 2013 9:25 am

Więc przegłosowane! "Eragon" ląduje na półce u Discorda. O ile w ogóle taką posiada... *klacz wyjęła kolejną pozycję, odkurzyła okładkę i zaprezentowała ją* Proszę! Kwiat polskiej literatury. Który kucyk zasługuje na tę książkę? Podaruj kucykowi książkę. Pan-tadeusz-audiobook-cd-b-iext2716988Pomóżcie mi wybrać dobrego kandydata.
Powrót do góry Go down
Swahili
Avatar Rainbow Dash
Swahili


Liczba postów : 66
Join date : 07/09/2013
Age : 23

Podaruj kucykowi książkę. Empty
PisanieTemat: Re: Podaruj kucykowi książkę.   Podaruj kucykowi książkę. EmptyCzw Wrz 19, 2013 12:36 pm

Doctor Whooves. Nie wiem czemu, ale niech bedzie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podaruj kucykowi książkę. Empty
PisanieTemat: Re: Podaruj kucykowi książkę.   Podaruj kucykowi książkę. Empty

Powrót do góry Go down
 
Podaruj kucykowi książkę.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polska Equestria :: Mane 6 :: Twilight Sparkle :: Zabawy-
Skocz do: