Polska Equestria
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum o MLP FiM
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ogłoszenia działowe

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Swahili
Avatar Rainbow Dash
Swahili


Liczba postów : 66
Join date : 07/09/2013
Age : 23

Ogłoszenia działowe Empty
PisanieTemat: Ogłoszenia działowe   Ogłoszenia działowe EmptySro Wrz 18, 2013 5:55 pm

Wszelkie ogłoszenia od avatara i regenta działu znajdziecie w tym temacie.

Poszukuję regenta, który pomógłby mi w prowadzeniu działu. Osoba ta musi wchodzić dość często na forum i w razie mojej nieobecności sprawić, by dział RD nie umierał. Od regenta wymagam przede wszystkim, by potrafił umiejętnie go prowadzić, a także nie poddawał się w razie niepowodzeń. Zgłoszenia proszę przesyłać mi na PW wraz z wszelkimi propozycjami rozwinięcia działu.
Powrót do góry Go down
Swahili
Avatar Rainbow Dash
Swahili


Liczba postów : 66
Join date : 07/09/2013
Age : 23

Ogłoszenia działowe Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia działowe   Ogłoszenia działowe EmptyCzw Wrz 19, 2013 7:32 pm

Powstała pierwsza zabawa w dziale - Przypasuj użytkownikowi sport! Nie zapominajcie również zaglądać do tematu Zapytaj Rainbow Dash. Wciąż proszę o przesyłanie mi podań na Regenta działu - termin - do połowy października (ok. 15/16 października).
Powrót do góry Go down
Drasunia
Regent Twilight Sparkle i Rainbow Dash
Drasunia


Liczba postów : 114
Join date : 10/09/2013

Ogłoszenia działowe Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia działowe   Ogłoszenia działowe EmptyNie Wrz 22, 2013 2:22 pm

Jak już pewnie wiecie byłam już Regentem TS, więc nie wiem czy dam sobie rade z RD. Decyzja o przeniesieniu mnie do działu RD zapadła nagle i nawet Unek o niczym nie wie. Jednak muszę się z tym pogodzić i mam nadzieje, że sobie poradzę.

~Nowy Regent RD
Powrót do góry Go down
Swahili
Avatar Rainbow Dash
Swahili


Liczba postów : 66
Join date : 07/09/2013
Age : 23

Ogłoszenia działowe Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia działowe   Ogłoszenia działowe EmptyPon Wrz 23, 2013 5:36 am

Jak zdążyliście zauważyć, powstał nowy konkurs. Zachęcamy wszystkich do wzięcia w nim udziału.
Wciąż zapraszamy do udziału w "Przypasuj sport użytkownikowi" oraz w nowopowstałej zabawie - "Znajdź swoje skrzydła". Nie zapominajcie również o zadawaniu pytań tęczowogrzywej.
Powrót do góry Go down
Drasunia
Regent Twilight Sparkle i Rainbow Dash
Drasunia


Liczba postów : 114
Join date : 10/09/2013

Ogłoszenia działowe Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia działowe   Ogłoszenia działowe EmptyPią Wrz 27, 2013 2:53 pm

Nowa zabawa w dziale w dziale! Zapraszamy do wzięcia udziału. Pojawił się też wątek z Waszymi pracami związanymi z RD.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ogłoszenia działowe Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia działowe   Ogłoszenia działowe Empty

Powrót do góry Go down
 
Ogłoszenia działowe
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ogłoszenia
» Ogłoszenia i konkursy
» Ogłoszenia i propozycje
» Ogłoszenia działu Celesti
» Ogłoszenia działu Twilight Sparkle

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polska Equestria :: Mane 6 :: Rainbow Dash-
Skocz do: